Päring
HOTEL IBEROSTAR PARAISO BEACH 5*
Mehhiko, Yucatani poolsaar
Hotelli kirjeldus
Miks valida see hotell
Kaunis troopiline aed, liivarand otse hotelli kõrval ja üks suurimaid basseinide Riviere Majors – kutsume teid suurepärastele Karibi stiilis puhkusele! Suurepärane valik neile, kes armastavad aktiivselt aega veeta – külaliste käsutuses on muu hulgas tennisekorter, jõusaal, jooga ja veespordialad, ning tänu laste miniklubidele ja igapäevastele animatsioonidele on see ideaalne valik ka peredele lastega. Pärast aktiivselt veedetud päeva tasub jalutada rannas või lopsaka aia alleedel, ning täielikuks lõõgastumiseks külastada spaakeskust ühe revitaliseeriva protseduuri jaoks. Kõrge teenindustase ja teenuste kvaliteet, mida garanteerib tuntud Iberostari kett!
- kaunis, troopiline aed
- liivase ranna ääres
- üks suurimaid basseinide Riviere Majas
- Iberostari võrk
Saadaval toad
Tuba Premium Kahene
hinnas
Tuba Premium Kahene
+80 € /tuba
Tuba Premium Kahene Aiavaade
+140 € /tuba
Toitlustamine
Restoranid
- •2 pearestorani, toidud buffeena:
- •La Plaza – rahvusvaheline köök
- •El Puerto – Mehhiko köök, show cooking
- •4 à la carte restorani (eelne broneerimine vajalik):
- •El Colonial Gourmet – prantsuse köök
- •La Hacienda - Mehhiko köök
- •El Puerto Smoke House – steikhus
- •Teppanyaki Hashiru – Jaapani köök
- •4 baari, sealhulgas fuajees, basseini ääres ja rannas
Viss iekļauts
- •hommikusöök (7.00-10.00) Rootsi lauas restoranis La Plaza, hiline hommikusöök (8.00-12.00) ja lõunaeine (12.30-16.30) Rootsi lauas restoranis El Puerto, õhtusöök (18.30-22.00) Rootsi lauas restoranis La Plaza
- •snäkid määratud baarides määratud tundidel
- •alkohoolsed ja kohalikud alkohoolsed joogid määratud baarides määratud tundidel
- •kaks korda viibimise jooksul õhtusöök à la carte restoranis (min. 5 öö viibimiste jaoks), kolm korda viibimise jooksul õhtusöök à la carte restoranis (min. 7 öö viibimiste jaoks)
hinnas
Kuupäev:
25.07.2026
Kestus:
6 ööd
Toitlustus:
AI
Algpunkt:
Tallinn




























